Ogrodzenia 

Ogrodzenia betonowe

Połączenie drewna z betonem i metalowymi detalami pozwoliło na stworzenie ogrodzenia, które łączy w sobie wyjątkową trwałość i estetykę wykonania, wpasowującą się w bardzo klasyczny styl. Płoty betonowe z metalowymi przęsłami oraz dodatkiem szkła to kwintesencja prostoty i elegancji formy. Osobom, które preferują kamień, nie ogrodzenia betonowe, spodobają się ogrodzenia i palisady łupane, cechujące się niepowtarzalnym wzorem i subtelnymi różnicami w kolorze, nadającymi im rysu wyjątkowości.

Oferujemy ogrodzenia betonowe wykonane z trwałych komponentów, łatwe w montażu i utrzymaniu. Nasze płoty betonowe doskonale chronią teren między innymi przed dzikimi zwierzętami, a także zapewniają świetny wygląd. Ogrodzenia betonowe nie poddają się łatwo działaniu szkodliwych czynników atmosferycznych, dzięki czemu stanowią najlepszy wybór. Są też odporne na uszkodzenia mechaniczne. Płoty betonowe powstałe z połączenia elementów metalowych i betonowych to także sprawdzone rozwiązanie, łączące walory obu tych materiałów.

Dzięki różnorodności dostępnych modeli i kolorów bardzo łatwo będzie Państwu znaleźć ogrodzenie odpowiednie dla każdego budynku, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego.

 

 • Przęsła i Bramy...

  Ogrodzenia DREWBET z wypełnieniem DREWNIANYM dostępne są w trzech seriach wzorniczych: MODERN, ABSTRAKT i FLORAL.
  Elementy łączone z metaloplastyką doskonale dopełnią efekt finalny aranżacji.

 • Przęsła i Bramy...

  Wypełnienia DREWBET STEEL dzięki zróżnicowanym wzorom dają wiele możliwości aranżacji i dopasowania do architektury, jak i ukształtowania terenu.

  Gama wzorów S1 OVAL, S2 SIMPLE, S3 SIMPLE PICASSO idealnie wkomponuje się w nowoczesną architekturę budynków.
  Wzory S4 DELICATE, S5 ARCHER, S6 TRIANGO PICASSO to modele idealnie współgrające z architekturą w klasycznym wydaniu.

 • Słupki i Murki Łupane...

  Ogrodzenia z PUSTAKA ŁUPANEGO strukturą przypominają bloki łupanego kamienia. Sprawdzą się w towarzystwie obiektów gabarytowych, rozłożystych.
  Ze względu na wymiar elementów, polecane są z wypełnieniami drewnianymi z serii ABSTRAKT.

  KSZTAŁTKA ŁUPANA pozwala na szybkie i efektowne wykonanie elementów pełnych typu mur jak i słupów ogrozeniowych oraz kolumn
  Elementy przypominają kształtem cegłę belgijską łączoną za pomocą zaprawy.

 • Palisady Łupane DREWBET

  Paleta kolorów

 • Daszki wieńczące

  Rodzaje daszków wieńczących

 • Gazony